Junkers - kovoplastrj.sk

KOVOPLAST
Title
Title
Prejsť na obsah
Kotol plyn.kondenz.bez TÚV, 24kW Junkers ZSB 24-1 DE CERAPURCOMPACT
Junkers
Kotol CerapurCompact je dostupný ako štandardný kotol vo výkonoch 3,3 -25,2 kW len pre vykurovanie s možnosťou pripojenia nepriamoohrievaného zásobníka. Inovatívna elektronická jednotka je veľmi ľahko kombinovateľná so všetkými regulátormi a modulmi Junkers. Spojením s vhodným regulátorom si tak môžte svoj vykurovací systém zostaviť presne podľa svojich požiadaviek. Kombinácia s ekvitermickým regulátorom prináša ďalšie výhody. Tento regulátor riadi váš vykurovací systém podľa vonkajšej teploty, udržiava váš domov komfortne vyhriaty po celý čas. Kombinácia kotla CerapurCompact so solárnym systémo je taktiež veľmi jednoduchá a umožní vám profitovať z bezplatnej slnečnej energie.
Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
1009.20 €(Vrátane DPH)
Vložiť
Junkers
Závesný kondenzačný vykurovací kotol, 7,1-27,4 kw, farba biela.
Plynový kondenzačný kotol Cerapurcomfort ako už vyplýva z jeho názvu poskytuje najvyšší komfort vykurovania a prípravy teplej vody. Kotol najvyššej kategórie s maximálne úspornou prevádzkou spotreby plynu a elektrickej energie.
Možnosť pripojenia koncentrického potrubia pr.60/100mm, 80/125mm alebo oddelené potrubie pr. 80mm.
Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
1958.40 €(Vrátane DPH)
Vložiť
Kotol plyn.kondenz.so zásob. 48l, 30kW Junkers ZWSB 30-4 E CerapurAcu Smart
Junkers
Kotol CerapurAcu-Smart je ideálne riešenie pre vykurovanie a prípravu teplej vody u vás doma v prípade, že máte málo priestoru pre inštaláciu kotla, ale napriek tomu chcete využivať komfort prípravy teplej vody v zásobníku. Závesný kotol s integrovaným zásobníkom CerapurAcu-Smart je vďaka svojim rozmerom 890x600x482 mm veľmi kompaktný a môžte ho umiestniť v kuchyni alebo i v kúpeľni napr. do priestoru nad vašou práčkou.
Integrovaný zásobník teplej vody s objemom 48 l vám zabezpečí vždy dostatok teplej vody a na všetkých odberných miestach súčasne. Po otvorení vodovodného kohútika vám tečie priamo nastavená teplá voda s konštantnou teplotou.
Vďaka overeným a spoľahlivým komponentom je tiež prevádzka a obsluha kotla bezproblémová. Elektronika Bosch Heatronic umožňuje pripojenie všetkých regulátorov Junkers a nastavenie vykurovania a prípravy teplej vody presne podľa požiadaviek vašej domácnosti.
Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
1920.00 €(Vrátane DPH)
Vložiť
Termostat týždenný CW100 s ekvitermickou reguláciou. Junkers/Bosch
Junkers
CW 100 - ekvitermický regulátor s týždenným programom riadený podľa vonkajšej teploty pre jeden miešaný alebo nemiešaný vykurovací okruh s prípravou teplej vody a voliteľne so základným solárnym systémom. Týždenný program pre vykurovanie so 6 spínacími bodmi v priebehu dňa. Dve nastaviteľné úrovne teploty. Kompatibilný s modulmi MM 100 a MS 100.
Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
88.80 €(Vrátane DPH)
Vložiť
Návrat na obsah